Телефон

+38 (0472) 50 25 26

Телефон

+38 (067) 919 94 56

E-Mail

fiesta.ck@ukr.net

Екстремальні тури

Туристська індустрія постійно розвивається і вдосконалюється, пропонуючи нові послуги туристам, особливо молоді, якої вже недостатньо традиційних видів туризму, їй набридла пересиченість комфортом, спокійним відпочинком в готелях. Виникає потреба у створенні умов активного відпочинку.

Активні види туризму передбачають види відпочинку та подорожей, розваг, спорту, що потребують значної фізичної напруги та доступні не всім категоріям туристів. Ще більше виділяється у цьому сенсі 01_12_12_exstrimtyrizm1екстремальний туризм. За словами одного з мандрівників, екстремальний туризм – це верхня планка туризму загалом. Коли вже багато досяг у подоланні труднощів і небезпек, що підстерігають туристів, з'являється відчуття, що все-таки чогось не вистачає. І це означає, що настав час переступити якусь межу, яка розділяє просто туризм як вид спорту та повні ризику небезпечні подорожі. Про таких людей можна сказати, що ризик — це їхнє ремесло, балансування на межі неможливого — це їхній стиль життя.

І важливо, щоб їхній ризик, прагнення досягти вершини стало гідним не лише професіоналів, а й простих людей. Будь-хто, хто хоч раз побував у горах або брав участь у сплаві бурхливою річкою, той ніколи не забуде побаченого і пережитого. Такою молоддю рухають різні мотиви: бажання пригод, виклик самому собі, бажання виділитися серед інших, бути першим; екстремальний спорт провокує потужний викид 4-vindserfing_2адреналіну і тим самим задовольняє того, хто цього адреналіну потребує. Деяких приваблює наявність елемента боротьби з метою доказу досконалості людини та безмежності її волі до досягнення поставленої мети. Існує безліч видів екстремального туризму, наприклад: альпінізм і гірничо-пішохідний туризм, спелеологія, гірськолижна підготовка, підводне плавання з аквалангом (дайвінг), водні види спорту, такі як сплав гірською річкою (рафтинг), також дельтапланеризм та багато інших