Телефон

+38 (0472) 50 25 26

Телефон

+38 (067) 919 94 56

E-Mail

fiesta.ck@ukr.net

Полювання та рибальство

РЫБАЛКА КАБО ВЕРДЕ


На Кабо-Верде за блакитним марліном
Кабо-Верде пропонує туристам рідкісне поєднання первісної природи та європейського рівня сервісу. Сюди приїжджають, щоб відпочити від цивілізації та дослідити унікальний підводний світ островів. Крім того, республіка Кабо-Верде є одним із п'яти світових центрів віндсерфінгу, а також одним із світових центрів спортивного риболовлі.
За красою з островами Кабо-Верде навряд чи можуть зрівнятися будь-які інші тропічні отрути: кришталево прозора блакитна вода, чудові піщані пляжі, сертифіковані стандартом "блакитний прапор", мальовничі гори та ландшафти, що точно зійшли з рекламних листівок.
Погода: Кабо-Верде - найближчі до Європи тропічні острови, прозвані "Нові Канари", але на відміну від Канарських островів температура тут 361 день у році коливається від 25 до 30 ° C завдяки прохолодним морським бризам.
Розміщення: острів Сан-Вісенте (São Vicente) — чарівний острів-курорт вулканічного походження, який став всесвітньо відомим, як батьківщина великої співачки Сезарії Евори. Місто Мінделу – столиця острова. Апартаменти Beach Front Copacabana з видом на океан, узбережжя якого знаходиться через дорогу.
Апартаменти знаходяться в комплексі "Копакабана" (на набережній міста Міндело, в 2 хвилинах ходьби від міського пляжу, кафе і ресторанів і 5 хвилинах ходьби від стоянки катерів).
Апартаменти повністю мебльовані та оснащені всією побутовою технікою, WI-FI, покоївкою, сніданок.

Коли і що ловити: Загалом трофейна рибалка на Кабо-Верді гарна цілий рік, завдяки злиттю теплих екваторіальних течій з Канарських островів, що дозволяють стимулювати зростання планктону основу харчового ланцюга більшості жителів океану.
Більш конкретно ми поділили б сезон наступним чином:
Блакитний марлін – з квітня до листопада. Середні екземпляри синього марліну тим часом коливаються від 100 до 200 кг. З серпня по листопад клювання менше, але ловляться найбільші екземпляри вагою в 300, 400 і більше кг. Рекордні екземпляри виловлені на Кабо-Верді важили понад 700 кг
Жовтий тунець - з червня по жовтень, великі косяки підходять до островів. Не рідкість за день упіймати 5,7 і більше риб до 120 кг.
Списоносець - з березня по листопад. Вітрильник – серпень – вересень. Білий марлін, акули, скати, риба-меч, каранкс, ваху, золота макрель, жовтохвіст та окунь – цілий рік. У водах островів можна зустріти понад 200 видів риб.

Виходячи з досвіду найкращим періодом для риболовлі на Кабо-Верді враховуючи всі вимоги, вважаємо період з 15 квітня по 15 травня.
Мінімальна кількість днів – рекомендую брати мінімум 4-5 днів. Це з тим що марлін мігрує слідом за зграями дрібної риби. У 2019 році практично вся рибалка на марліна проходила в районі островів Сан Ніколау.

Організація риболовлі: Ми пропонуємо пакет із 4 днів рибалки для чотирьох рибалок та 6 чол. Один день риболовлі тривалістю о 10 годині коштуватиме 1400 євро. Катер 33-35 футів BERTRAM. Снасті для тролінгу входять у вартість. Команда катера англомовна. При бажанні ми надамо Вам як російськомовний гід, професійний шкіпер і досвідчений рибалка, який не тільки допоможе в спілкуванні з командою, але й візьме на себе всі турботи щодо Вашого комфортного перебування на островах і організації Вашого дозвілля. Вартість його послуги складає 100 євро/день.
ПРОГРАМА З ФРАХТОМ КАТЕРА ВІКТОРІЯ:
1 ДЕНЬ. Приліт до Мінделли (аеропорт Сезарія Евора). Зустріч, трансфер до апартаментів. Відпочинок
2 – 5 ДНІ. Рибалка
6 ДЕНЬ. Відпочинок, оглядова екскурсія.
7 день. Трансфер до аеропорту, виліт

ВАРТІСТЬ ПРОГРАМИ ДЛЯ ГРУПИ УТОЧНЮВАТИ У НАШИХ МЕНЕДЖЕРІВ: +38 067-919-94-56 viber

Катер: Катер моделі Bertram 45 в ідеальному технічному стані. На катері є кухня, кондиціонер, 2 туалети, душ, Wi-Fi інтернет, місткість до 5 осіб.