Телефон

+38 (0472) 50 25 26

Телефон

+38 (067) 919 94 56

E-Mail

fiesta.ck@ukr.net

Туреччина

Географія
Країна знаходиться на Балканському півострові та на островах, які прилягають до нього та до Малої Азії. Межує з Болгарією, Туреччиною, Албанією. 1/5 країни – острови, яких налічується близько 2 тисяч. Протяжність берегової лінії – 4100 км. Омивається Середземним морем, у т.ч. Егейським та Іонічним морями. Острів Крит омивається з південного боку Лівійським морем.

Клімат
turtsiyaКлімат помірний середземноморський. Завдяки цьому зима тут м'яка і супроводжується високою вологістю. Влітку, навпаки, сонце, що палює, нагріває повітря до позначки в 28-32 градуси. Ідеальний час для пляжного відпочинку – вересень та жовтень. Погода навесні та восени постійно змінюється. Цей час краще присвятити знайомству з унікальними визначними пам'ятками, ніж пляжному відпочинку.

Кухня
Національні страви Греції вражають уяву своєю незвичністю,15921b30 чудовим смаком та різноманітністю. І, звичайно ж, ця кухня одна з найсмачніших у світі! Крім того, що страви Греції мають свій неповторний та вишуканий смак, вони ще й відрізняються оригінальним оформленням. Кухарі Греції дуже добре готують, а щодо туристів, то для них вони особливо стараються і завжди раді пригостити іноземців своїми фірмовими стравами національної кухні..