Телефон

+38 (0472) 50 25 26

Телефон

+38 (067) 919 94 56

E-Mail

fiesta.ck@ukr.net

Іспанія

Географія
Держава на південному заході Європи, що займає більшу частину Піренейського півострова. На півночі межує з Францією та Андоррою, на заході – з Португалією. На півночі омивається Біскайською затокою, на сході – Середземним морем, на півдні – Середземним морем та Атлантичним океаном, на заході – Атлантичним океаном. Іспанії належать кілька груп островів, найбільшими з яких є Балеарські острови в Середземному морі та Канарські острови в Атлантичному океані, що лежать на відстані понад тисячу кілометрів на південь, навпроти африканського узбережжя. Великі міста Іспанії: Аліканте, Бадахос, Барселона, Валенсія, Віго, Кадіс, Картахена, Ла-Корунья, Малага, Мурсил, Сантандер, Сарагоса, Севілья, Таррагона, Уельва, Хіхона.
Площа країни складає 504 750 км кв. Піренейські гори, що протягнулися майже на 485 км. від Біскайської затоки до Середземного моря, є природним кордоном між Іспанією та Францією.

Клімат
02_dostoprimechatelnosti_ispanii_shutterstock_95 thumbnail wp-image-4425Найголовнішою топографічною рисою Іспанії є велике, майже не має великої рослинності центральне плато Месета, що знаходиться на висоті близько 610м над рівнем моря. Іспанія є однією з найпівденніших і найспекотніших європейських країн, це середземноморська держава з цілком типовим для цього регіону кліматом. Тут досить тепла зима та помірно спекотне літо, а на всесвітньо відомих курортах. Найкращий час для туризму з кінця весни до початку осені.

Кухня:
Національна іспанська кухня – це поєднання величезної кількості різних кулінарних шкіл. У кожному регіоні країни існують свої традиції і вони можуть значно відрізнятися друг від друга. Їжа в Іспанії – загальнонаціональний культ із давнім корінням. Страви іспанської кухні вбрали мавританські та давньоримські традиції, елементи африканської та французької кухонь.