Телефон

+38 (0472) 50 25 26

Телефон

+38 (067) 919 94 56

E-Mail

fiesta.ck@ukr.net

Єгипет

Географія
Сьогоднішній Єгипет – найбільша арабська країна, розташована на північному сході Африки. Частина його території – Синайський півострів – знаходиться в Азії. Кордон між двома континентами проходить Суецьким каналом. Площа країни становить 1 001 449 км2, з них 96% займає пустеля і лише 4% - землі, що вирощуються по берегах Нілу. На півночі країну омиває Середземне море, Сході - Червоне море. П'ять основних видів ландшафту визначають географічну картину: долина Нілу, дельта Нілу, Аравійська пустеля (15 000 років тому її покривали тропічні ліси), Лівійська пустеля та Сінай.

Клімат
h_4На узбережжі Середземного моря в Єгипті клімат субтропічний, на решті території - пустельний тропічний. Влітку жарко. З травня до вересня температура повітря в Каїрі вдень становить приблизно 35-40 градусів тепла, з грудня по лютий + 20-25 градусів. На півдні країни спекотніше, ніж на березі Середземного моря. Взимку вночі прохолодно. Загалом нічна температура градусів на десять нижче ніж удень.
Найспекотніший час: з липня до жовтня. Любителям екстремальних відчуттів можна порекомендувати Єгипет у липні чи серпні. Особливо Луксор, де, в долині Царів, може бути спекотно до ознобу. З жовтня температура повітря у країні стає цілком комфортною.

Кухня
Знайомство з національною кухнею — це один із способів перейнятися ="150" духом країни, зрозуміти і впізнати її зсередини. Прекрасну можливість дізнатися традиції країни і оцінити пишність її національних страв дає нам Єгипет, надавши на смак будь-якої страви, що вражають різноманіттям. Практично всі готелі Єгипту розміщують у собі національні ресторани та кафе, в меню яких ви обов'язково знайдете страви єгипетської кухні.