Телефон

+38 (0472) 50 25 26

Телефон

+38 (067) 919 94 56

E-Mail

fiesta.ck@ukr.net

Таїланд

Географія
Таїланд розташований у Південно-Східній Азії на півострові Індокитай, омивається водами Андаманського моря на південному заході та Сіамської затоки на південному сході. Його очеря нагадують голову слона і нерідко самі тайці називають Таїланд "країною слона", а королівським символом є білий слон. Загальна площа території - 513 115 км2, що дорівнює території Франції. Столиця Таїланду - Бангкок (по-тайськи "Крунг Теп" - "Місто ангелів") є найбільшим містом країни.

Клімат
Майже весь Таїланд знаходиться в субекваторіальному поясі, у вологих тропіках, що й обумовлює високу середньорічну температуру - +28 °C у поєднанні з кліматом мусонів. Протягом року в Бангкоку температура 1377682794thailand-hotel-market_0змінюється від +350C у квітні до 170 у грудні. Опадів випадає понад 1000 мм на Менамській низовині, менше 900 мм на плато Корат, у гірських районах до 3000 мм (місцями більше) на рік. Тривалість дощового сезону від 6 до 8 місяців. У Таїланді три основні пори року: спекотний, сезон дощів та холодний. У холодний період (листопад - лютий) середньомісячна температура в Бангкоку падає до +25 C, а на півночі країни - до +20 C, тоді як у спекотний досягає +30-35 C і вище. Тому сильно рекомендується носити легкий одяг; не синтетику, а бавовну.

Кухня
Основу тайської кухні, як і зазвичай, у Азії, становить рис. Рис може подаватися з м'ясом, рибою, морепродуктами.m3 Ще однією популярною основою для тайських страв є локшина, яка також відрізняється великою різноманітністю: пшенична, рисова, яєчна, локшина з борошна бобів мунг. У своєму раціоні тайці використовують дуже багато гострих спецій, найпоширенішою з яких є тайське каррі, яке тайці називають kaeng (каенг). Гостроти часом так багато, що просто дух захоплює, коли зачерпнеш ложку Том-Яма.