Телефон

+38 (0472) 50 25 26

Телефон

+38 (067) 919 94 56

E-Mail

fiesta.ck@ukr.net

Тури по Україні

Тури в Україну – яскравий уїк-енд у будь-яку пору року Ви щасливчик, тому що вам даровано шанс здійснити свою незабутню та різнобічну відпустку року. Вам невідомо, чи настільки урізноманітнити свій жаданий і такий, як не дивно, короткочасний вікенд?

Тури в Україну – чудова пропозиція саме для вас! Ви не здогадуєтеся, яким може бути різнобічним та ненудним відпочинок! Ось точно те t2_photos-1313677268-1-bмісце на планеті, де вдасться переповнитися чарівністю та особливістю природи вдосталь. Ви шанувальник гірськолижного проведення часу і давно шукаєте нових емоцій? Отже наші тури в Україну не залишать вас незадоволеними. Ця країна цікавить екстремалів досить давно, адже названий вид відпустки престижний завжди, будь-якої пори року. Любителі гарячого піску можуть придивитися довгі піщані узбережжя України, бачити мальовничі дали цієї країни, полюбити красу річок з бірюзовою водою, відємають різні ціни. Це може залежати не від одного туроператора, а від ваших планів. Ви індивідуально продумуєте свою відпустку та поселення за захопленнями.

Протяжність водних горизонтів, екстремальний та динамічний відпочинок, споглядання за екзотичними тваринами, різноманітні види рибалки, сплави на плотах, екзотична кухня, найкращі напої та багато чого – такий найкращий відпочинок і ваш самий000-555x369 яскравий відпочинок. На перший погляд Україна здається повністю звіданою та обкатаною вздовж і впоперек. Але це лише на перший погляд. Поїхавши до будь-якого з наших українських турів, ви будете приємно здивовані та вражені тому, скільки ще приємних сюрпризів ховає наша Батьківщина. Це і середньовічні замки, загублені у сільській глушині, і маленькі львівські дворики, які не побачиш з вулиці, це й масивні монастирі, за стіни яких не так просто потрапити, та затишні закарпатські виноробні, в яких привітний господар приділить свою увагу кожному гостю. А ще загублені церковки, старовинні особняки, таємничі підземелля, печери, що леденять душу, оповиті безліччю легенд і переказів. Україна – як книга, яку тільки-но почав читати, і все найцікавіше ще попереду.