Телефон

+38 (0472) 50 25 26

Телефон

+38 (067) 919 94 56

E-Mail

fiesta.ck@ukr.net

Круїзи

Останнім часом велику популярність набули круїзи на поромах як різновид морських круїзів. В основному через їхню короткостроковість і економічність. Сучасні пороми, що використовуються в круїзних цілях, є багатопалубними кораблами. Великим попитом користуються подорожі на комфортних поромах компаній Viking Line, Silja Line, DFDS Seaways, Fjord Line, Smyril Line, Color Line, Superfast series.

Безперечними лідерами попиту є комфортабельні поромні круїзи, що здійснюються на Балтійському морі компаніями Silja Line и Viking Line. Причин тому кілька. По-перше, географічна зручність порту відправлення – Гельсінкі. По-друге, "компактність" круїзу - в найбільш короткому варіанті він займає дві ночі на кораблі і один 1381414717_5morskie-kruizy-po-sredizemnomu-morjuдень в Стокгольмі. Існує можливість виїзду до цього круїзу навіть на week end. У той же час круїз може бути розширений за рахунок більш тривалого перебування у Стокгольмі та Гельсінкі. По-третє, на поромі можна проводити корпоративні заходи. По-четверте, на борту поромів туристам пропонується широкий спектр розваг: магазини безмитної торгівлі, дискотеки, ресторани за системою “все включено”, басейни та сауни. По-п'яте, за короткий період туристи мають можливість відвідати столиці двох європейських держав.

Тривалість таких круїзних маршрутів від 2 до 4 днів, включаючи відвідування двох країн – Фінляндії та Швеції. При розміщенні на поромах туристам надаються комфортабельні каюти різних категорій, які розраховані на людей з різним доходом. Окрім Viking Line та Silja Line великим попитом користуються круїзи молодої компанії “Суперфаст”. На відміну від гігантських поромів Viking Line, Silja Line, що вміщають декількаOutside Aft Deck тисяч туристів, суду компанії "Суперфаст" беруть на борт не більше 600 пасажирів. При цьому на будь-якому поромі працюють магазини, кілька ресторанів, сауни, джакузі. Головна перевага круїзів "Суперфаст" - швидкість. Пороми доставляють туристів із Фінляндії до Німеччини за 21 годину. Пороми компанії "Суперфаст" ідеально підходять для інсентив турів: тут є все необхідне не тільки для відпочинку, але і для проведення семінарів.