Телефон

+38 (0472) 50 25 26

Телефон

+38 (067) 919 94 56

E-Mail

fiesta.ck@ukr.net

Індивідуальні тури

Для тих, хто прагне відпочити там, де не ступала нога співвітчизника. Вирушаючи в подорож по індивідуально складеному туру, можна з легкістю уникнути не завжди бажаного товариства співгромадян - наприклад, вирушити на таласотерапію в Тунісі не в популярні Хаммамет або Сус, а в гірський Айн- Драхам.

Хтось шукає екзотики. Пальмами, що схилилися над блакитною водою і квітковими гірляндами, на шию нас уже не здивуєш, а ось сенегальські тисячолітні баобаби, храми Мачу-Пікчу або грязьові гейзери Ісландії. 1283159124_79поки що на диво. Для когось це знайома за дитячими віршами манлива Гвадалахара, для когось — Ріо-де-Жанейро з горезвісними жителями у білих штанях, для когось — земний парадиз Бора-Бора. Сюди ж варто зарахувати захоплених любителів фауни, які не мислять подальшого існування без споглядання тасманійських сумчастих дияволів або мавп-колобусів. Індивідуальний тур підбирається з урахуванням усіх побажань: вибір готелю, організація харчування в ресторанах чи кафе, планування екскурсії та розваги. Заздалегідь обговорюються питання щодо зміни маршруту подорожі та відвідування додаткових екскурсій та розважальних об'єктів.

Персональні тури – це найкраще рішення для тих, хто бажає отримати від відпочинку максимум вражень, побачити екскурсії, які не входять до стандартного комплекту.turyi-na-samui-3-1
Персональні тури підходять для тих мандрівників, яких цікавлять унікальні туристичні напрямки, що ще не набрали популярності. Іншими словами, вони призначені для тих, хто бажає зробити свій відпочинок несхожим на той, який пропонує агентство тисячам туристів.
Індивідуальний тур – це ідеальне рішення для всіх, хто бажає здійснити свою незабутню подорож. Якщо ви творча людина, яка володіє англійською мовою і перебуває у вічному пошуку нового та цікавого – індивідуальний тур для вас!