Телефон

+38 (0472) 50 25 26

Телефон

+38 (067) 919 94 56

E-Mail

fiesta.ck@ukr.net

Гастро-тури

Вважається, що гастрономічний туризм приваблює людей із тонкою душевною організацією. Деякі скептики схильні думати, що за наявності нинішнього асортименту продуктів у супермаркетах, вироблених у різних куточках світу від Франції до Маврикія, немає потреби у подібних подорожах. Але гастротури розроблені насамперед для гурманів, які цінують смакові враження.

Гастрономічні тури надають можливість не лише продегустувати вишукані делікатеси, а й вивчити кулінарну культуру країни, дізнатися про історію виникнення страви та навіть побувати на майстер.-main_post_747cc9f8eb33653985beb3c124199cfcкласах. Особливістю гастрономічного туризму є те, що з такої поїздки ви привезете не банальні сувеніри, а цінні рецепти та знання. Гастрономічний відпочинок – це спеціально розроблені програми для поціновувачів кулінарії, де враховуються побажання туристів. Навіть якщо ви не визначилися зі своїми уподобаннями в їжі, але у вас є велике бажання скуштувати якісь незвичайні та смачні страви, ви можете сміливо вирушати в гастрономічні тури Європою, яка представлена ​​устрицями, сирами, різноманітними винами Іспанії та Франції, сиро- в'яленими делікатесами та стравами з національним колоритом.

За видами гастрономічний туризм можна поділити на 2 групи – сільський та міський. Під час першого туристи насолоджуються натуральними продуктами, які вирощені на приватних фермах у провінціях. Вони можуть взяти участь у збиранні горіхів, ягід, фруктів та приготувати з них якусь страву. Також до цієї групи належать гастрономічні вишукування, якими славиться обрана місцевість, наприклад, іспанський хамон, vo-franziu-na-prazdnik-bojole-nuvo-tur-14121611483207_w687h357шведська ікра уклейки, пармська шинка та ін. Міські гастротури припускають відвідування кондитерських фабрик та вишуканих ресторанів. Справжні естети в таких турах матимуть змогу оцінити атмосферу, майстерність шеф-кухарів, професіоналізм персоналу та оформлення страв. Гастрономічні подорожі відкриють для вас традиції кулінарії різних країн та подарують справжню насолоду, масу вражень, нові знайомства та нові смакові відчуття.