Телефон

+38 (0472) 50 25 26

Телефон

+38 (067) 919 94 56

E-Mail

fiesta.ck@ukr.net

Освіта за кордоном

Якісна європейська освіта для багатьох абітурієнтів з України та інших пострадянських країн так і залишається мрією. А чому? Поширена думка, що навчання у закордонних вишах для іноземців коштує дуже дорого, і наші студенти заздалегідь відмовляють собі у перспективній освіті, ґрунтуючись на чутках.


Насправді безкоштовне навчання за кордоном – реальність для будь-якого «нашого» студента, було б бажання. Головне – правильно вибрати країну для продовження навчання. Давайте розберемося, вищі навчальні заклади яких країн готові навчати іноземних студентів безкоштовно. Безкоштовна вища освіта за кордоном – це насамперед навчання в Німеччині. Ще зовсім недавно навчання у всіх німецьких вишах було безкоштовним як громадянам країни, так іноземцям. З 26 січня 2005 року кожна земля (територіально-адміністративна одиниця Німеччини) має право вирішувати, чи буде навчання у вишах платним чи безкоштовним.

Свого часу це рішення викликало хвилю протестів серед іноземних студентів, але загалом запровадження розумної плати за навчання дозволило суттєво покращити матеріальну базу вишів та рівень викладання. У Баден-Вюртемберзі, Баварії, Гамбурзі, Нижній Саксонії, Північному Рейні-Вестфалії та Саарі вартість навчання у вишах для іноземних студентів становить близько 500 євро на семестр. Але мрію про безкоштовну вищу освіту за кордоном можна з успіхом реалізувати і в інших землях. Якщо твоя мета – безкоштовне навчання за кордоном, радимо звернути увагу на Грецію. Навчання у державних вишах цієї країни безкоштовне для іноземців. Більше того, харчування, проживання (за наявності гуртожитку) та підручники на весь період навчання також сплатить обраний виш. Привабливо? Ще б! Безкоштовна вища освіта в Греції доступна відразу після закінчення середньої школи в одній із країн СНД, а зарахування на обраний факультет здійснюється без тестувань та іспитів на підставі конкурсу атестатів. Знання грецької мови для вступу не потрібно: його ти вивчиш на курсах при вузі, вже будучи його студентом.

Як правило, безкоштовне навчання за кордоном доступне лише державною мовою обраної країни. Чехія не виняток: тут можна здобути вищу освіту за державний рахунок тільки чеською. Але хіба це може стати на заваді, якщо твоя мета – безкоштовна якісна освіта, яка відкриває райдужні перспективи подальшого працевлаштування в Європі? Тим більше, що вивчити чеську (мову слов'янської групи) більшості вдається за три місяці.

Безкоштовна вища освіта в Чехії – це і знаменитий Карлів університет у Празі, і низка інших, не менш відомих навчальних закладів, які пропонують навчання практично з будь-якої спеціальності.

 

За детальной информацией обращайтесь по тел.

38 050 629 0539

38 067 919 9456 viber