Телефон

+38 (0472) 50 25 26

Телефон

+38 (067) 919 94 56

E-Mail

fiesta.ck@ukr.net

ОАЕ ЗМІНИЛИ ПРАВИЛА В’ЇЗДУ

Звертаємо Вашу увагу, що з 3 жовтня 2020 року влада Об’єднаних Арабських Еміратів внесла такі зміни в правила в’їзду в країну:

Всі пасажири повинні пред’явити до вильоту, на реєстрації рейсу, роздрукований негативний результат ПЛР-тесту на COVID-19, виданий англійською мовою (правило не поширюється тільки на громадян ОАЕ).
ПЛР-тест дозволено проходити в будь-якій лабораторії країни вильоту, затвердженої на місцевому рівні для проведення тестів на коронавірус. Реєстрація на порталі Screening Purehealth (https://screening.purehealth.ae/application) не є обов’язковою.
Термін дії тесту складає 96 годин з дати його проведення, а не дати видачі результату лабораторією!
Оригінал документа з мокрою печаткою не вимагається.
Результати експрес-тестів на COVID-19 не приймаються!
Діти у віці до 12 років і пасажири з інвалідністю від середнього до тяжкого ступеня не підлягають тестуванню.

Пасажири з України

В обов’язковому порядку проходять додатковий безкоштовний тест після прибуття в аеропорту DXB.
Для реєстрації за місцем знаходження в ОАЕ, а також для отримання результату повторного тесту (як правило, протягом 6-12 годин), необхідно завантажити мобільний додаток COVID19 DXB Smart з Apple App Store (https://apps.apple.com/ae/app/covid19-dxb-smart-app/id1504818399 ) або з Google Play Store (https://play.google.com/store/apps/details?id=ae.gov.dha.covid19&hl=en).
До отримання результату тесту рекомендується не залишати своє місцеперебування і уникати знаходження в людних місцях.
Перед вильотом потрібно заповнити обов’язкову форму (https://www.flydubai.com/en/media/COVID-19-undertaking-form-updated_tcm8-160393.pdf) і віддати її після прибуття в Дубай.
Форму декларації про стан здоров’я більше не потрібно заповнити.