Телефон

+38 (0472) 50 25 26

Телефон

+38 (067) 919 94 56

E-Mail

fiesta.ck@ukr.net

Куба зніме обмеження на в’їзд туристів з 1 листопада

Куба дозволить в’їзд іноземних туристів і їх вільне переміщення усередині країни з 1 листопада 2020 року.

Також з листопада іноземні авіакомпанії зможуть відновити польоти на Кубу. Для цього будуть відкриті 10 аеропортів Куби, сертифікованих за останніми санітарними нормами.

Планується, що після прильоту на острів туристам не доведеться пред’являти результати тесту на коронавірус або проходити карантин. Однак, представники органів охорони здоров’я в аеропорту будуть проводити вимірювання температури і безкоштовні тести на вірус.

Чи буде тестування після прильоту обов’язковим, як зараз, або вибірковим, ще належить вирішити. Туристи будуть зобов’язані мати медичну страховку, яка покриває витрати на лікування коронавірусу.

Втім, страховка при в’їзді іноземних туристів на Кубу була потрібна завжди.

У разі виявлення симптомів, хворого туриста госпіталізують в органи охорони здоров’я країни, а супроводжуючих його ізолюють в готелі для проходження карантину.
Носіння масок залишиться обов’язковим на вулицях і у всіх громадських місцях, за винятком території готелів.

З 1 серпня іноземні туристи вже можуть відвідувати курорти островів Кайо-Ларго, Кайо-Коко, Кайо-Гільєрмо, Кайо-Крус і Кайо-Санта-Марія, і канадські авіакомпанії відновили сюди польоти.

Таким чином, туристи на островах ізольовані від решти частини країни. Переміщатися і відвідувати екскурсії дозволено тільки в цих туристичних зонах.

У листопаді для туристів будуть відкриті Варадеро, Гавана, Ольгин, Пінар-дель-Ріо, Сьєнфуегос, Тринідад, Сантьяго-де-Куба і всі інші великі туристичні центри. Переміщатися по території країни можна буде без обмежень, і туристи зможуть відвідувати інші міста.
Ольгин і Санта-Клару можуть відкрити для туристів раніше, вже в жовтні.